O nas

O nas

House Machinery Parts – części do maszyn budowlanych i żurawi. Od klamek i lusterek przez filtry i tłumiki po turbosprężarki i pompy paliwa. Dla Twojej firmy, błyskawicznie, dogodnie i w konkurencyjnych cenach!

Jesteśmy importerem i dystrybutorem niemal wszystkich potrzebnych Twojemu przedsiębiorstwu części do maszyn: oryginalnych, zamienników i używanych. Oprócz bogatego asortymentu masz zatem duże pole manewru w wyborze elementów, również jeżeli chodzi o ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą części do maszyn
i hydrauliki siłowej. Z pewnością znajdziesz tam części, których szukasz!

Nawiązaliśmy współpracę z licznymi dostawcami z całego świata i jesteśmy w stałym kontakcie z wiodącymi producentami części. W trosce o wygodę naszych klientów zajmujemy się całą procedurą: sprawdzamy dostępność towaru, składamy zamówienie, organizujemy transport. W ciągu kilku dni potrzebna Ci część znajdzie się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

Tak komfortowy sposób obsługi wypracowaliśmy dzięki wieloletniej pracy w branży. Obszerna wiedza techniczna pozwala nam doradzać w wyborze poszczególnych produktów, a duże rozeznanie w realiach rynku sprawia, że możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy!

Caterpillar, Komatsu, JCB czy Volvo – maszyny budowlane tych marek uzbroisz u nas w najlepsze części. Wystarczy się z nami skontaktować, opisać zapotrzebowanie i… czekać, aż zamówienie zostanie zrealizowane. Nawet w dwa dni!

House Machinery Parts – jesteśmy, by Twoje maszyny nie miały przestoju!

HMP: części zamienne do maszyn budowlanych, nowe części do koparek. Organizacja transportu z całego świata!